EDRK valmistab ja müüb e-raamatuid eesmärgiga muuta lisaks lugejatele lihtsamaks ka kirjastajate, autorite ja raamatumüüjate elu. Selleks võtame enda peale kõik e-raamatutega seonduvad tööd ja asjaajamised.

Kirjastajale ja autorile  |  Veebipoele, blogijale, portaalile

Kirjastajale ja autorile

EDRK on loonud uusi võimalusi pakkuva müügi- ja turundusplatvormi, kus kirjastajal on mugav oma raamatute müüki hallata ning rakendada efektiivseid turundusvõtteid.

E-raamatu väljaandmiseks tuleb vaid meiega ühendust võtta, vastav leping sõlmida ja teose fail meile saata. Sobivad on doc-, docx-, rtf- või pdf-laiendiga failid.

Meie valmistame faili e-raamatu jaoks ette, toimetame ja kujundame, et e-raamat näeks hea välja ja seda oleks mugav lugeda. Meie kvaliteedinõuded on kõrged ja vastavad ka kõige nõudlikuma lugeja ootustele.

Seejärel konverteerime faili e-raamatu jaoks vajalikku vormingusse. Käibel on mitmeid erinevaid formaate, kuid meie eelistame EPUB-i. See on enimlevinud ja paindlikem formaat, mida toetavad pea kõik e-raamatute lugemist võimaldavad seadmed. Suure tõenäosusega hakkab muude formaatide kasutamine vähenema ja tulevikus on kõik e-raamatud vormindatud EPUB-i.

Hoolitseme ka turvalisuse ja autorikaitse eest. Varustame e-raamatud spetsiaalse vesimärgiga, mis sisaldab ostja personaalseid andmeid ja mille kaudu ostja isik seotakse konkreetse ostetud e-raamatu failiga. See on sotsiaalne DRM (digital rights management) ehk digitaalne eksliibris.

Nüüd on aeg kirjastajal e-raamat üle vaadata. Kui kõik on korras, saadame valmis e-raamatu müüjatele. Meie koostööpartnerid on kõik e-raamatuid müüvad poed Eestis, nii veebi- kui ka mobiilipoed.

Igaüks võib müüa e-raamatuid!

Kui sul on veebipood, online-raamatukeskkond või lihtsalt kodulehekülg või blogi, on nüüd sinu päralt ka võimalus müüa e-raamatuid.

Eesti Digiraamatute Keskus aitab sind veebipoe loomisel oma võrgulehele. Meil on olemas kõik vajalik selleks, et sinu veebipood saaks pakkuda parimat võimalikku valikut eestikeelsetest e-raamatutest.

Koostöös müügipartneritega oleme välja arendanud ka laiapõhjalise e-raamatute müügivõrgu, mis pakub lihtsalt hallatavaid ja uudseid turundusvõimalusi. Teeme koostööd rohkem kui 50 juhtiva Eesti kirjastusega ning meie abiga jõuavad parimate Eesti kirjastuste e-raamatud sinu veebipoodi.

Pakume sadu eestikeelseid e-raamatuid, ning peagi saame rääkida juba tuhandetest. Võta julgelt meiega ühendust ja haara oma võimalusest!